16. března 2023

Pozvánka: Večer s Historickou sociologií

Rozhodujete se, kam podat přihlášku k přijímacímu řízení? Chcete se seznámit s historickou sociologií? Poznat, čemu se v rámci výzkumu věnují vyučující? Nebo se potkat se (současnými nebo budoucími) spolužáky?

Pojďte strávit večer s Historickou sociologií!

Zveme všechny současné i budoucí příznivce oboru Historická sociologie na FHS UK na Večer s Historickou sociologií, který se uskuteční 16. března od 17:00 v Café Therapy.

Dvojjazyčným večerem bude provázet garant oboru docent Jiří Šubrt a se svými příspěvky vystoupí islamolog doktor Karel Černý, právník a historik docent Jan Štemberk, naše úspěšná doktorandka Lucy Elizabeth Brown a speciální host – profesor James Krapfl z McGillovy univerzity v Montrealu.

Setkání proběhne v neformálním prostoru malého sálu v kavárně, která nabízí skvělou kávu i další pití a chutné občerstvení a krom toho i prostor pro posezení a diskusi.

Těšíme se na Vás.

UDÁLOST NA FACEBOOKU