29. srpna 2023

Rozvrh na zimní semestr 2023/2024

V SIS byl zveřejněn rozvrh na zimní semestr akademického roku 2023/2024. K dispozici jsou také přehledové tabulky:

Pro studující 1. ročníku jsou povinné kurzy: Kvantitativní metody empirického výzkumu; Ekonomický systém v historicko-sociologické perspektivě; Historická srovnávací sociologie; Metodologie historických věd; Mezníky evropského historického vývoje v historicko-sociologické perspektivě; Věda a vědecké poznání z historicko-sociologické perspektivy; Historická sociologie vědění, kultury a náboženství a Četba k historické srovnávací sociologii (a jejich alternativy v kombinovaném studiu).

Pro studující 2. ročníku jsou povinné kurzy: Diplomový seminář I.; Sociologická data a datové archivy, Úvod do civilizacionistiky a Četba k úvodu do civilizacionistiky (a jejich alternativy v kombinovaném studiu).

Vypsané jsou také povinně-volitelné předměty ze 4 bloků. Více informací o povinně-volitelných kurzech najdete zde na webu.

Začátek registrace předmětů připadá na 19. září od 8:00. Studující si sami zapisují povinně-volitelné a volitelné kurzy, povinné kurzy budou zapsány tajemnicí studijního programu.

Výuka začíná 2. října, všechna důležitá data jsou k dispozici v Harmonogramu akademického roku.